Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

extravagant

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 9086
Gold: 0.00


Status:
Warn:
Reputation: 3    



Post#1 Posted: 21 Jun 2026 11:16 am    Post subject: extravagant Reply with quote

Odkąd sprzedałem te konto za 100$, to nie mogę się odnaleźć na jsp.
Back to top
View user's profile Send private message
cbxor


Group: Members
Joined: 28 Feb 2025
Posts: 1022
Gold: 0.50


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#2 Posted: 21 Jun 2026 12:52 pm    Post subject: Reply with quote

w jakim sensie olnalezc? teraz juz chyba bedzie z tym ciezej jeszcze briggrin
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 9086
Gold: 0.00


Status:
Warn:
Reputation: 3    



Post#3 Posted: 21 Jun 2026 12:56 pm    Post subject: Reply with quote

No nie mogę założyć żadnego konta, bo zaraz jest banned, o to mi chodzi :x
Back to top
View user's profile Send private message
cbxor


Group: Members
Joined: 28 Feb 2025
Posts: 1022
Gold: 0.50


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#4 Posted: 21 Jun 2026 01:21 pm    Post subject: Reply with quote

100$ piechotą nie chodzi smile ciekawe ile za moje by mi dali ale nie umiem tego sprawdzić i chyba zachowam to konto o ile bana nie dostane ale staram się nie nadwyrężać regulaminu zbytnio choć jest bardzo rygorystyczny ;x
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 9086
Gold: 0.00


Status:
Warn:
Reputation: 3    



Post#5 Posted: 21 Jun 2026 01:50 pm    Post subject: Reply with quote

No przydało się te 100$. I w sumie tego wcale nie żałuję. Jest gościu, który za nickelodeon, a tam było 2k postów i niebieska gwiazda, chciał mi dać 100 zł. Ogólnie lepiej polakom sprzedawać, bardziej się opłaca. Więc Twoje acc kilka stów pewnie. Ja jakbym fafnirka sprzedał jakiemuś polakowi, to też pewnie bym więcej zarobił, ale nikt nie chciał.
Back to top
View user's profile Send private message
Nosemaj


Group: Members
Joined: 19 Apr 2026
Posts: 262
Gold: 0.50


Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#6 Posted: 21 Jun 2026 03:44 pm    Post subject: Reply with quote

Ciekawe ile za swoje bym dostał
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 9086
Gold: 0.00


Status:
Warn:
Reputation: 3    



Post#7 Posted: 21 Jun 2026 03:45 pm    Post subject: Reply with quote

W dziale selling & tradings często szukają konta na jsp, lepiej tutaj sprzedać, niż jak na allegro.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
3 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway