|
| Author |
Message |
fafnir
Group: Members Joined: 15 Apr 2010 Posts: 9137 Gold: 0.00
Status: Warn:  Reputation: 3
|
#1 Posted: 21 Jun 2026 12:42 pm Post subject: Zaraz chyba biorę maszynki |
|
|
| I trzeba będzie się ogolić, lubię te czynność, ale nigdy nie mogę się za to zabrać i potem wyglądam jak taki wieśniak. Raz mi tak moja młodsza kierowniczka z Dino powiedziała, Monika, że z tym wąsem, to jak wieśniak wyglądam, więc zdania są podzielone, bo niektórzy mi mówią, żebym się nie golił, bo mi tak do twarzy. Ja się ich jednak nie słucham. |
|
| Back to top |
|
 |
cbxor
Group: Members Joined: 28 Feb 2025 Posts: 1022 Gold: 0.50
Status: Warn:  Reputation: 1
|
#2 Posted: 21 Jun 2026 12:43 pm Post subject: |
|
|
| ja też zarosłem a nie mogę wziąć prysznica i się ogolić bo nie ma na osiedlu ciepłej wody ;/ tzn chociaż się zaraz ogolę bo wyglądam jak wieśniak jakiś ;x |
|
| Back to top |
|
 |
fafnir
Group: Members Joined: 15 Apr 2010 Posts: 9137 Gold: 0.00
Status: Warn:  Reputation: 3
|
#3 Posted: 21 Jun 2026 12:44 pm Post subject: |
|
|
Czyli obaj wygladamy jak wieśniaki z wąsem  |
|
| Back to top |
|
 |
cbxor
Group: Members Joined: 28 Feb 2025 Posts: 1022 Gold: 0.50
Status: Warn:  Reputation: 1
|
#4 Posted: 21 Jun 2026 12:46 pm Post subject: |
|
|
| no... masakra. wypijam Yerbe i idę się ogolę chociaż . mam nadzieje że jutro będzie ciepła woda bo jeszcze zacznę śmierdzieć jak wieśniak w te upały ;x |
|
| Back to top |
|
 |
fafnir
Group: Members Joined: 15 Apr 2010 Posts: 9137 Gold: 0.00
Status: Warn:  Reputation: 3
|
#5 Posted: 21 Jun 2026 12:51 pm Post subject: |
|
|
| Też muszę wziąć prysznic, założyłem już nową, w sensie czystą koszulkę dzisiaj i mogłem się chociaż wcześniej wykąpać przed tym, bo dzisiaj jeszcze prysznica nie brałem. A nie to, że wali ode mnie jakimś potem, chociaż jest gorąco, tylko byłem u Ola i się bawiłem z jego psem Tipserem, on to zawsze mnie potrafi wyświnić. |
|
| Back to top |
|
 |
cbxor
Group: Members Joined: 28 Feb 2025 Posts: 1022 Gold: 0.50
Status: Warn:  Reputation: 1
|
#6 Posted: 21 Jun 2026 12:55 pm Post subject: |
|
|
| aha a ja 2 dzień nie brałem prysznica i nie wiadomo kiedy będzie ciepła woda bo w kotłowni coś remontują czy chuj wie co. jak jutro nie będzie to umyje się w misce... jajeczka popluskam <3 ale ogolę się teraz bo nie wygodnie mi z zarostem. wpadne za godzinkę. napisz mi coś miłego. teraz znowu ruch spadnie na dwójce a od kiedy wbiłeś nabiłem jakieś 700-1000 postów na sekcji Polskiej i gc |
|
| Back to top |
|
 |
fafnir
Group: Members Joined: 15 Apr 2010 Posts: 9137 Gold: 0.00
Status: Warn:  Reputation: 3
|
#7 Posted: 21 Jun 2026 12:58 pm Post subject: |
|
|
O kurwa, to nieźle nie tylko ja potrafię posty nabijać na dwujce na gc mi się nie chciało za bardzo, jednego posta wbiłem w temacie wrapsa z muzyką. |
|
| Back to top |
|
 |
|